karma dla psa - spróbuj

Gdzie pozyskać najzdrowszą karmę dla własnego psa?

Gdzie pozyskać najzdrowszą karmę dla własnego psa?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla psów. Zgodnie z wymaganiami klientów w ich propozycji można znaleźć karmy dla dojrzałych psów, a dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych wyraźnie się różnorodni. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze dostarcza? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania i przedstawić propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree zrobiła dwa rodzaje karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe podstawowe w propozycji marki znajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszystkich ras piesków oraz 3 gatunki karm dedykowane dla piesków ras miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została wymyślona przez zbiór doświadczonych ekspertów z wiedzą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najlepszy rozwój. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka plus ryż, które są imponujące dla łagodnych żołądków młodych piesków. Ponadto karmy Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w okresie szybkiego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Obejmuje zboża, znaczną porcję mięska (26%), oleje oraz tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
najwyższej jakości psie karmy sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli także karma Pedigree w puszce albo w torebce) zawiera świeże mięsne kawałki zanurzone w galaretce, która usprawnia przyjmowanie składników odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temuż karma jest nie jeno jadalna, lecz także dobra i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odpowiedzialne za silne i zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), poprawiające odporność (witamina E oraz minerały) oraz pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Dodając oferta marki Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest dosyć różnorodna, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy zrealizowane przez markę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo jeszcze ulepsza swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym oraz doradców z jakimi współpracuje. Dzięki temuż są to karmy perfekcyjnie dostosowane do potrzeb prężnie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.